Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Regulamin
Regulamin korzystania z Serwisu internetowego Gazetaogloszenia.pl

 

  1. Serwis jest platformą łączącą ogłoszeniodawcę, czyli osobę lub firmę zamieszczającą ogłoszenie z użytkownikami, czyli osobami korzystającymi z serwisu.
  2. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń, a w szczególności za prawdziwość i rzetelność opisów.
  3. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zachowania osób zamieszczających ogłoszenia oraz za transakcje dotyczące przedmiotów ogłoszeń. Wszelkie dane zamieszczone w serwisie nie mogą być kopiowane lub rozpowszechniane. Dane ogłoszeniodawcy pojawiające się w ogłoszeniach mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do czynności mających na celu przeprowadzenie transakcji lub kontaktu w sprawie ogłoszenia.
  4. Zabronione jest dodawanie wielu ogłoszeń o tym samym tytule i treści. Ogłoszenia takie będą uwuwane natomiast IP adresata zostanie zablokowane. W przypadku skasowania ogłosozeń promowanych opłata nie podlega zwrotowi.
  5. Zabrania się umieszczania ogłoszeń, które: - zawierają treści nielegalne, nie zgodne z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce, - promują nielegalne czyny lub naruszają prawa innych osób dotyczą przedmiotów, którymi obrót jest zakazany, a w szczególności pochodzącymi z przestępstwa zawierają zdjęcia pornograficzne oraz treści przeznaczone dla osób dorosłych lub pełnoletnich. Zastrzegamy sobie prawo do edycji lub usuwania ogłoszeń niezgodnych z regulaminem. Jeżeli ogłoszenie zostało wyróżnione koszty wyróżnienia nie są zwracane. Ogłoszenia pojawiają się w serwisie automatycznie po dodaniu jeśli jednak łamie ono regulamin zostaje usunięte przez moderatora lub administratora. Serwis gazetaogloszenia.pl zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez konieczności powiadamiania.
 
Zepsół Gazetaogloszenia.pl

 

Aktualności
Reklama
Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń...